Dzień Sportu w Chrobrym

Jak co roku, początkiem września, miało miejsce sportowe wydarzenie, inaugurujące nowy rok szkolny w Chrobrym. Organizatorem tego dnia była pani prof. Małgorzata Morańda. Młodzież naszej szkoły miała możliwość nauczenia się kroków do dość popularnego obecnie w Polsce tańca, jakim jest belgijka, a także przećwiczyć wspólnie synchronizację, trochę zapomnianego już utworu: macareny. Starsze roczniki, podzieliły się natomiast z młodszymi, nową taneczną interpretacją popularnych „kaczuch”.

Poza tańcami, młodzież wykazała się ogromnym duchem współzawodnictwa podczas wspólnego przeciągania liny. Niestety, pierwszoklasistom nie udało się pokonać klas maturalnych i doszło do remisu ?Pierwszaki, musicie jeszcze potrenować ?
Ostatnia konkurencją, w której zmierzyli się uczniowie, były skoki przez żyłkę. Konkurencję tę wygrała klasa1E. Brawo!????
Nie tylko duchem, ale też czynnym udziałem dopingowali swoich uczniów wychowawcy klas pierwszych: pani prof. Marzena Kubera, pani prof. Anna Bukowska, pani prof. Dominika Kuriata, pani prof. Anna Borowska – Karcz, pani prof. Anna Fedorowicz.
W sportowym duchu i z tak ogromnym zapałem wchodzimy w nowy 2022/2023 rok szkolny.

Data dodania: 2022-09-04 23:09:52
Data edycji: 2022-10-15 23:10:39