Lata 20. i 30.

Każdy, kto oglądał „Wielkiego Gatsby’ego” , wie, jak niezwykła atmosfera panowała w latach 20. ubiegłego stulecia. Widzów porywa piękna muzyka, szalone tańce i szykowne stroje bohaterów oraz wszechobecny styl art - deco. Podobny do tego powieściowego i filmowego klimat radości i wolności zagościł także w Polsce okresu międzywojennego, a dzisiaj, za sprawą klasy 3d – w naszym Chrobrym. Na 2 godziny scena auli zamieniła się w kawiarnię „Pod Pikadorem” z Lechoniem i Tuwimem czytającym swoje wiersze, z Hanką Ordonówną i Mae West. Nie zabrakło tańca, występów ówczesnych wybitnych sportowców , pokazu mody i wątku gangsterskiego. Klasie 3d gratulujemy kreatywności i prosimy o więcej. Może lata sześćdziesiąte.... ?

Data dodania: 2021-11-22 17:20:21
Data edycji: 2022-02-23 17:25:50