Spotkanie z ciekawym człowiekiem

W ramach rozwijania swoich pasji i zainteresowań odbyło się w naszej szkole spotkanie z ciekawym człowiekiem - panem Stefanem Łuczyńskim - absolwentem bielawskiego liceum, emerytowanym nauczycielem wychowania fizycznego i członkiem Towarzystwa Przyjaciół Bielawy.
Pan Stefan opowiadał młodzieży o swojej pasji do poznawania znanych osób ze świata sportu i show-biznesu oraz do zdobywania od nich autografów, najlepiej przy okazji prowadzenia ciekawych rozmów.
Można powiedzieć, że nasz gość kolekcjonuje nietuzinkowe wspomnienia, które częściowo opisał w swojej pierwszej książce pt. "Tańczący wśród gwiazd. Historie z autografami w tle". Pan Stefan podzielił się z uczniami swoją wiedzą i doświadczeniem dotyczącym pisania i wydania książki. Motto, które mu przyświeca, brzmi: "Chwile szybko mijają, lecz wspomnienia na długo pozostają".??
Spotkanie zorganizowała pani Weronika Karwacka.

Data dodania: 2023-04-24 21:41:56
Data edycji: 2023-04-24 21:43:04