Studniówka w Chrobrym

To był cudowny, niezapomniany bal...

12 lutego sala Argentii wypełniła się gwarem, muzyką, a przede wszystkim – wspaniałymi maturzystami, rodzicami, nauczycielami i zaproszonymi gośćmi. Studniówka tradycyjnie rozpoczęła się polonezem- z pięknym układem choreograficznym, odtańczonym z niezwykłą gracją i elegancją. Nie zabrakło również podziękowań dla nauczycieli, wychowawców oraz rodziców, a także ciepłych słów od pani dyrektor. Uwieńczeniem części artystycznej programu studniówkowego był występ uczniów kl.3b. Młodzież w intrygujący, humorystyczny i inteligentny sposób pokazała, jak postrzega swoich nauczycieli. Było nieco uszczypliwie, ale przede wszystkim śmiesznie i sympatycznie, o czym świadczył uśmiech na twarzach nauczycieli i uczniów. A później już tylko…szalona zabawa do białego rana To była magiczna noc pełna eleganckich kreacji, szalonej zabawy i dobrego humoru, o czym świadczą słowa jednej z maturzystek: - Studniówka będzie jednym z najlepszych wspomnień z liceum. Atmosfera niezwykłej nocy towarzyszyła nam przez cały bal, wszyscy byli roześmiani i dumni. Klasa 3b była bardzo szczęśliwa, że występ artystyczny został tak ciepło przyjęty, a pary tańczące poloneza czuły podniosłość i dumę. Nauczyciele dali się porwać w wir zabawy i tańczyli razem z nami. Myślę, że czas oczekiwania na egzaminy maturalne zaczął się znakomicie i uroczyście.

Data dodania: 2022-02-19 09:03:17
Data edycji: 2022-02-23 09:10:09